Fleurig de zomer uit in Linde. Foto: Heike Engel
Fleurig de zomer uit in Linde. Foto: Heike Engel

Fleurig de zomer uit in Linde

Algemeen

Gratis zomeractiviteiten bij Lindesche Molen

LINDE - Lang Leve Kunst en Naoberschap van Amphion Cultuurbedrijf in Doetinchem organiseert deze zomer door de hele Achterhoek op verschillende locaties zomeractiviteiten. Bij De Lindesche Molen aan de Lindeseweg 29 in Vorden zijn er op de dinsdagmiddag nog een paar plekken vrij bij de workshops dans (7 september), zang (21 september) en Fleurop! (28 september). Meedoen is kosteloos en mede mogelijk gemaakt door het Oranjefonds en de gemeente Bronckhorst.

Activiteiten
Tijdens de zomeractiviteiten gaan 55-plussers in kleine groepen samen met verschillende kunstenaars van verschillende kunstdisciplines aan de slag. Je hoeft geen dans-, zang- of bewegingservaring te hebben, iedereen kan meedoen op zijn eigen niveau. Ook als je een beperking hebt.

Meedoen
Interesse om deel te nemen? Meld je, eventueel samen met een vriend of vriendin, aan bij Lang Leve Kunst en Naoberschap. Je kunt je voor één, maar ook voor meerdere workshops inschrijven.

Data: dinsdag 7 september (dans), dinsdag 21 september (zang) en/of dinsdag 28 september (Fleurop!). Tijden: 13.00 -14.30 (1) uur of van 15.00-16.30 (2) uur. Aanmelden kan via een mail naar langlevekunst@amphion.nl t.a.v. Maria van der Post o.v.v. je naam, telefoonnummer, workshop en gewenst tijdstip (1 of 2). Mocht je na aanmelding onverhoopt toch niet deel kunnen nemen, meld je dan vooraf af.

Lang Leve Kunst en Naoberschap
Het programma Lang Leve Kunst en Naoberschap organiseert kunstactiviteiten voor ouderen met als doel samen van mooie momenten te genieten. Partners van het programma zijn Markenheem, Sensire, Attent, de Herbergier, Liemerije, Het Slingelandziekenhuis, Kruiswerk Achterhoek Liemers, Het Cultuur- & Erfgoedpact en Amphion Cultuurbedrijf. Het programma wordt ondersteund door Fonds Sluyterman van Loo, Het RCOAK en het Fonds Cultuur Participatie.


amphion.nl/langlevekunst