
Bouwe Nijhoff (l.) en Ron Schoppers. Foto: Foto: StudioDubbel, Kimm Derksen
Overname Eetwinkel E&F
Zelhem
ZELHEM - Per 1 april 2023 is Eetwinkel E&F in Zelhem veranderd van eigenaar. Ron Schoppers, ook eigenaar van De Smoks in Zelhem, draagt het stokje over aan Bouwe Nijhoff. Geen onbekende, want al sinds het begin is Nijhoff het gezicht van Eetwinkel E&F.
“Samen met Bouwe heb ik Eetwinkel E&F op de kaart gezet en bij hem laat ik Eetwinkel E&F met een gerust hart achter." Nijhoff over zijn nieuwe stap: “Voor mij ontstond de mogelijkheid om Eetwinkel E&F als zelfstandige voort te zetten. Ik wil dan ook graag van de gelegenheid gebruik maken om Ron te bedanken voor deze unieke kans!”
Eetwinkel E&F is van dinsdag tot en met zondag geopend vanaf 12.00 uur. Daar zijn gasten van harte welkom voor lunch, diner of een kop koffie op het terras. Ook afhalen behoort tot de mogelijkheden. Kijk voor meer informatie op de site.