Ammar treedt op tijdens de Vordense Zomerfeesten. Foto: PR
Ammar treedt op tijdens de Vordense Zomerfeesten. Foto: PR

Voorverkoop kaarten Vordense Zomerfeesten gestart

VORDEN - Na een succesvolle editie van de vernieuwde Vordense Zomerfeesten 2022- #VZF23 – staat de tweede editie alweer in de steigers. Van 28 tot en met 30 juli (kermis al vanaf 27 juli) staan er weer een keur van Nederlandse topartiesten op de Vordense planken met onder meer op vrijdagavond the Partysquad en op de zaterdagavond de inmiddels razend populaire Ammar, ook wel bekend als de Turkse Hazes, en de spectaculaire podiumbeesten van the Dare Devils.

Net als vorig jaar is de schitterende tent het middelpunt van de festiviteiten en zullen de kermisattracties zich meer rondom de tent positioneren en een geheel vormen met de grote feesttent. Bovendien zullen tent en kermis iets opschuiven richting de oprijlaan van Kasteel Vorden, dit om eventuele overlast voor de aanwonenden tot een minimum te beperken.

Vanaf 12 april start de voorverkoop via www.vordensezomerfeesten.nl (klik op programma voor de voorverkoop button). Bestel via de digitale kassa alvast je kaarten voor de vrijdag- en zaterdagavond en verzeker je van top entertainment tijdens de Vordense Zomerfeesten. Het zondagprogramma is voor iedereen geheel gratis!

Kermisterrein is vanaf 27 juli tot en met 30 juli gratis bereikbaar alsmede de kindermiddag op zaterdag, deze kindermiddag wordt aangeboden en verzorgd door de Vordense Ondernemers Vereniging (V.O.V).

Om alvast een beetje in de stemming te komen zijn op de website van de Vordense Zomerfeesten alvast promo's te bekijken van The Partysquad en The Dare Devils.


www.vordense zomerfeesten.nl