
Queen-tribute band Crazy Little Things komt met een nieuwe show naar De Storm. Foto: Lotte Brouwers
Crazy Little Things laat Freddie Mercury herleven in De Storm
CultuurWINTERSWIJK - Op zaterdag 9 november komt Queen-tribute band Crazy Little Things met de nieuwste show The Freddie Mercury Story naar Theater De Storm in Winterswijk. Na het grote succes van Queen: The Story keert de band terug met een nieuwe ode aan Queen en frontman Freddie Mercury. De show staat in het teken van de muziek en het levensverhaal van deze eigenzinnige artiest en gaat verder waar de film Bohemian Rhapsody ophield.
Dichter bij Queen dan ooit
Zoals blijkt uit de vele films en verhalen blijft Freddie Mercury een ongrijpbare legende. Daarom dook popjournalist, DJ en drummer Jean-Paul Heck opnieuw in het leven van de muzikant. Met verhalen van bekende Nederlanders, persoonlijke herinneringen en anekdotes biedt de show een frisse blik op de iconische zanger.
The Freddie Mercury Story staat in het teken van de betoverende songs van Mercury die hij tijdens zijn leven maakte, gespeeld door de zevenmanformatie met zanger Marijn Geluk als frontman. Daarnaast komen ook andere grote hits van de band voorbij. “Dichter bij de sound van Queen kun je niet komen”, schreef De Volkskrant in een recensie.
Een ticket voor The Freddie Mercury Story van Crazy Little Things op 9 november, aanvang 20.15 uur, kost 29,50 euro, inclusief pauzedrankje. Tickets zijn eenvoudig online tee betellen of via de theaterkassa - geopend op dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur, tel. 0543 – 519285.
theaterdestorm.nl