Vorden 1 weer gelijk en VR1 weer verloren

VORDEN - Het 1e elftal van v.v. Vorden heeft wederom een gelijkspel behaald en komt hiermee al op acht 'puntendelingen' dit seizoen. Door het 1-1 gelijke spel tegen KCVO uit Vaassen is de ploeg van trainer Wouter Schouten nu op een totaal van 26 punten gekomen uit 21 wedstrijden. Met nog 1 (thuis)wedstrijd te gaan tegen DVV aanstaande zondag zijn de op de vijfde plaats staande geel-zwarten officieus 'veilig'. Vorden VR1 liet het voor de tweede achtereenvolgende zondag er bij zitten en verloor wederom van een directe concurrent om een nacompetitieplaats in de competitie, namelijk GVA VR1 uit Doornenburg. 

Vorden 1
In theorie zou het nog mis kunnen gaan, waardoor Vorden 1 op de 10e plaats eindigt en zodoende mee dient te doen om de nacompetitie voor degradatie. Zowel FC Bergh, Gendringen, Warnsveldse Boys moeten dan hun wedstrijd winnen en de wedstrijd Columbia tegen KCVO moet dan in een gelijkspel eindigen. Wanneer Vorden dan ook nog eens verliest thuis van DVV, dan is het horrorscenario compleet en eindigen de geel-zwarten op de 10e plaats op doelsaldo. Vorden 1 heeft het dus in eigen hand en bij ieder resultaat (gelijkspel of winst) wordt het 3e klasse schap met een jaar verlengd.

Afgelopen zondagmiddag 11 mei had Vorden 1 het al definitief af kunnen maken en de kansen op de eerste uitoverwinning van dit seizoen waren ook wel aanwezig. Zeker nadat Luuk Smit met een prachtige boogbal van 40 meter de keeper uit Vaassen verschalkte, maar jammer genoeg maakte KCVO voor rust nog gelijk. In de tweede helft kwam er, ondanks goede mogelijkheden van Vorden zijde, geen verandering meer in deze stand en zodoende kwam er, net als vorige week tegen GSV (3-3) een gelijkspel op het scorebord te staan.

Vorden VR1 verliezen in Doornenburg tegen GVA VR1
Vorden VR1 hebben afgelopen zondag in het 1e seizoen in de 3e klas KNVB voor de 2e keer op rij verloren. In Doornenburg werd het 2-1 voor GVA VR1 en daarmee verloor het team van trainer Walter Vrijdag belangrijke punten in de strijd om een plek in de nacompetitie. Vorige week werd er verloren tegen de nummer vier Gendringen en nu was dus de nummer vijf van de ranglijst sterker dan nummer drie Vorden VR1. Ook in de stand van de 3e periode was het verlies tegen GVA VR1 desastreus te noemen, want door de overwinning van de blauw-witten uit Doornenburg is het team niet meer te achterhalen met 15 punten uit 6 wedstrijden t.o.v. van de 10 punten uit 6 wedstrijden van Vorden VR1. Vorden VR1 kwam nog wel op een 0-1 voorsprong door een doelpunt van Tara Pierik, maar in de 2e helft werd het ineens toch 2-1 voor GVA. Komende zondag speelt VR1 haar laatste wedstrijd thuis tegen kampioen Varsseveld VR1 en bij winst of een gelijkspel behaalt VR1 dan een keurige 3e plaats in het debuutseizoen in de 3e klas KNVB.