Het nieuwe logo van de klimaatburgemeesters van de Achterhoek. Beeld: PR

Het nieuwe logo van de klimaatburgemeesters van de Achterhoek. Beeld: PR

Klimaatburgemeesters geven inspiratiesessie

ACHTERHOEK - Klimaatverandering raakt iedereen, en zo’n 75% van de Nederlanders maakt zich daar zorgen over. Jij mogelijk ook. Wil je weten wat je kunt doen? Kom naar de KlimaatGesprekken. De eerstvolgende is op vrijdagochtend 4 juli van 10.00 tot 12.00 uur.

Met KlimaatGesprekken ontdek je samen met anderen welke stappen je kunt zetten in de verduurzaming van je eigen leven, en hoe je je omgeving daar op een positieve manier in meeneemt. Thuis én op je werk.
De gratis inspiratiesessie wordt gegeven door Andra Weg (Berkelland) en Mirjam Ganzevles (Bronckhorst) en is een voorproefje op de workshopreeks die in het najaar gepland wordt. Je maakt kennis met de methode, hoort meer over ons aanbod en ontmoet mensen die ook klimaatvriendelijker willen leven.
Aanmelden kan via een bericht naar contact@klimaatburgemeestersachterhoek.nl waarbij vermeld wordt dat de Achterhoekse locatie wordt gekozen op basis van de aanmeldingen.