
Captains Aaron Kerkdijk (Warnsveldse Boys) en Luuk Smit (Vorden) tijdens de cheque-overhandiging. Op de foto staat 210 euro, maar uiteindelijk bleek het bedrag voor het goede doel 230 euro te zijn. Foto: Tijn ten Bloemendal
Benefietwedstrijd levert mooi
bedrag op voor KWF
Warnsveldse Boys en Vorden spelen voor het goede doel
WARNSVELD/VORDEN - Op donderdag 28 augustus speelden Warnsveldse Boys en Vorden een benefietwedstrijd op het sportpark in Warnsveld, om geld in te zamelen voor het KWF. Op 19 oktober gaat speler van Warnsveldse Boys 1 Aaron Kerkdijk, de marathon van Amsterdam lopen, en om hem te steunen met het inzamelen van geld, werd deze wedstrijd georganiseerd.
De avond was een groot succes. Er stond veel publiek langs de lijn en er werd gul gedoneerd via de verschillende acties. Bakkerij Van Zuijlen schonk grote dozen met appelcake en muffins voor de verkoop, de ‘blinde poule’ was volledig uitverkocht en dankzij Houx, bakkerij Van Asselt en vleeshandel Van Ommeren ontvingen de winnaars mooie prijzen. Ook het simracen van Ultimate Drivz uit Zutphen bleek een schot in de roos.
Tot slot kreeg Aaron van de spelers en staf van Vorden 1 een cheque overhandigd. Dankzij alle gulle giften én de bijdrage van Warnsveldse Boys, die een deel van de omzet doneerde, is er een mooi bedrag opgehaald. Het exacte bedrag wordt later bekendgemaakt.
Warnsveldse Boys 1 dankt iedereen die deze avond mogelijk heeft gemaakt! En de uitslag? 3-6 voor Vorden maar op een avond als deze is dat slechts bijzaak.