
Het Web is dit jaar klaar met reizen
DOETINCHEM/BRONCKHORST - Kunstenaarsnetwerk Het Web heeft haar reizende expositieproject eind november 2025 afgesloten in de Catharinakerk in Doetinchem. Het was een experimenteel jaar.
Haar vaste expositieplek De Kruisberg was in andere handen overgegaan en om die reden moest er worden gezocht naar alternatieven. Het werd een reizende kunstkaravaan waarbij vanaf april tot en met november verschillende exposities werden ingericht in kerken in Hoog-Keppel, Drempt en Doetinchem. Deze opzet is succesvol gebleken wat vooral te danken is aan de bezoekers van de tentoonstellingen. De exposities werden goed bezocht en er vonden mooie contacten plaats. Dat biedt hoop voor de toekomst. Nogmaals dank aan alle bezoekers.
Voor komend jaar zijn afspraken gemaakt om opnieuw reizende exposities in te richten; naast de kerken in Hoog-Keppel, Drempt en Doetinchem opent ook de kerk in Varsselder haar deuren voor Kunstenaarsnetwerk Het Web.
Wie nog een mooie ruimte voor Het Web weet, het Kunstenaarsnetwerk hoort het heel graag. Er zullen volgend jaar tijdig persberichten verschijnen, ook op de website van het Web verschijnen op tijd informatieve berichten.
hetwebdoetinchem.nl