Afbeelding

Heavensride viert vijfde editie

VORDEN – Op zaterdag 27 juni is het zover: de jubileumeditie van de Heavensride. Voor de vijfde keer stappen deelnemers op de fiets om een overleden dierbare te herdenken én geld in te zamelen voor drie bijzondere doelen: Hospice Zutphen, Noaberhulp Zutphen en Stichting Ambulance Wens Oost.

De Heavensride is inmiddels uitgegroeid tot veel meer dan een fietstocht. Het is een dag van herinneren, verbinden en samen stilstaan bij mensen die gemist worden. Iedere deelnemer draagt zijn of haar eigen verhaal met zich mee. Dat maakt deze dag zo bijzonder.


Lees verder op pagina 3


De Heavensride is inmiddels uitgegroeid tot veel meer dan een fietstocht. Het is een dag van herinneren, verbinden en samen stilstaan bij mensen die gemist worden. Foto: Damian Piekhaar